PRINT

2014-15 Roster

Name Pos. Yr. Hometown (Prev School)
Erin Ahearn Distance 1 Fr. Ringwood, N.J. (Immaculate Heart Academy)
Mackenzie Arndt PV/H 7 Sr. Merrimack, Mass. (Central Catholic)
Alexandria Benoit MID DISTANCE 1 Fr. Chester, N.J. (Gill-St. Bernards)
Katie Bobinski Sprints 7 Sr. Torrington, Conn. (Holy Cross)
Jamison Briggs PV 1 Fr. Keene, N.H. (Keene)
MaryGrace Brogioli Jumps 7 Sr. Wareham, Mass. (Wareham)
Emily Cafaro Sprints 1 Fr. Garden City, N.Y. (Garden City)
Hannah Carey MID DISTANCE 5 Jr. Windham, N.H. (Central Catholic)
Caroline Carley MID DISTANCE 5 Jr. Barrington, Ill. (Barrington)
Caroline Carr MID DISTANCE 3 So. Ridgefield, Conn. (Ridgefield)
Ariana Celifarco LS/Mid 3 So. Manhasset, N.Y. (Manhasset)
Erin Cunningham Long Sprints 5 Jr. Reading, Mass. (Reading)
Sarah Dahlstrom ME 7 Sr. Southborough, Mass. (Algonquin Regional)
Cailee Dean Jumps 7 Sr. Southampton, Mass. (Hampshire Regional)
Meghan Dietter Long Sprints 1 Fr. Sherman, Conn. (New Milford)
Alex Eckert V/T 5 Jr. Bergenfield, N.J. (Academy of the Holy Angels)
Alexa Eldracher Jumps/Multi 3 So. Woodbridge, Conn. (Amity Regional)
Victoria Engvold Long Sprints 5 Jr. Niskayuna, N.Y. (Niskayuna)
Kirsty Gargiulo Mid/Steeple 3 So. Summit, N.J. (Summit)
Andrea Gendron MID DISTANCE 7 Sr. Hopkinton, Mass. (Hopkinton)
Catherine Gildea Mid/Steeple 5 Jr. Milford, Conn. (Lauralton Hall)
Annie Grimmke Hurdles 3 So. Greenwich, N.Y. (Greenwich)
Katie Heenan Hurdles 1 Fr. Longmeadow, Mass. (Longmeadow)
Alanna Hitscherich Hurdles/Jumps 1 Fr. Sussex, N.J. (Pope John XXIII Regional)
Katie Holdridge Distance 5 Jr. Preston, Conn. (Norwich Free Academy)
Emily Iannaconi Distance 3 So. Long Valley, N.J. (Gill St. Bernard's)
Hannah Jeter Distance 1 Fr. Eden Prairie, Minn. (Eden Prairie)
Fiorella Johnson Long Sprints 7 Sr. Redding, Conn. (Joel Barlow)
Jennifer Kimball ME 3 So. South Weymouth, Mass. (Weymouth)
Cassie Kobelski Sprints/Throws 3 So. Andover, Mass. (Andover)
Melissa LaCoste HJ/T 5 Jr. Amherst, N.H. (Bishop Guertin)
Elizabeth Lombardo Distance 1 Fr. Wakfield, Mass. (Austin Prep)
Nicole Lorinsky PV 5 Jr. Norwich, Conn. (Norwich Free Academy)
Allison Maier Sprint/Multi 3 So. Orange, Conn. (Amity Regional)
Zoe Matherne MID DISTANCE 1 Fr. Camp Hill, Pa. (Camp Hill)
Stefanie McArdle Long Sprints 1 Fr. South Glastonbury, Conn. (Glastonbury)
Kara McCormack MID DISTANCE 3 So. Bolton, Mass. (Nashoba Regional)
Michelle McGahan PV 7 Sr. Acton, Mass. (Acton-Boxborough)
Dana McManus Jumps/Sprints 5 Jr. North Andover, Mass. (North Andover)
Abigail Mitchell Mid/Steeple 7 Sr. Manchester, N.H. (Trinity)
Mary Kate Moran Long Sprints 3 So. Niskayuna, N.Y. (Niskayuna)
Caroline Morano MID DISTANCE 3 So. Ridgewood, N.J. (Immaculate Heart Academy)
Anne Mullican Distance 3 So. Terre Haute, Ind. (Terre Haute North)
Kelly O'Halloran Long Sprints 1 Fr. Litchfield, Conn. (Litchfield)
Xanthi Pantazelos Sprints/HJ 3 So. Danvers, Mass. (Danvers)
Alexandra Parise Multi/PV 7 Sr. Pine Bush, N.Y. (Pine Bush)
Liv Paulo Distance 1 Fr. Tyngsboro, Mass. (Tyngsboro)
Jordan Poindexter Long Sprints 1 Fr. Cambridge, Mass. (Cambridge Rindge and Latin)
Elizabeth Provost Throws 5 Jr. Adams, Mass. (Hoosac Valley)
Brittany Reeves Distance 3 So. Reading, Mass. (Reading Memorial)
Marissa Romano Jumps 7 Sr. Hasbrouck Heights, N.J. (Hasbrouck Heights)
Emilia Sainato Hurdles 7 Sr. Albany, N.Y. (Colonie Central)
Payton Shubrick Sprints 7 Sr. Springfield, Mass. (Springfield Central)
Rachel Sowinski MID DISTANCE 3 So. Mountain Top, Pa. (Holy Redeemer)
Samantha Speroni PV 3 So. Palos Verdes Peninsula, Calif. (Chadwick)
Kate Spitler MID DISTANCE 1 Fr. Marshfield, Mass. (Marshfield)
Victoria Stephens MID DISTANCE 3 So. Cranston, R.I. (La Salle Academy)
Jessica Stietzel Jumps 1 Fr. Stamford, Conn. (Stamford)
Annie Sullivan Distance 1 Fr. Southborough, Mass. (Algonquin Regional)
Kate Sullivan MID DISTANCE 7 Sr. Southborough, Mass. (Algonquin Regional)
Brianna Tabin Short Sprints 7 Sr. South Hadley, Mass. (South Hadley)
Lena Tran Long Sprints 5 Jr. Whitman, Mass. (Cardinal Spellman)
Claire Turner MID DISTANCE 1 Fr. Norwalk, Conn. (Norwalk)
Alliyah Veilleux Sprints/Throws 3 So. Winslow, Maine (Winslow)
Mary Welsh Distance 3 So. Manhasset, N.Y. (Manhasset)
Gabriela West Long Sprints 3 So. Chester, N.J. (Villa Walsh Academy)
Oona Wood Long Sprints 5 Jr. Williamstown, Mass. (Mount Greylock)
Tori Zamarra Hurdles 1 Fr. Manalapan, N.J. (Colts Neck)
Morgan Zurlo Mlti/Thrws 5 Jr. Glen Falls, N.Y. (Glen Falls)